زمینه های عمده قانون ارتباط از راه دور

قانون ارتباطات ، عملی است که به تبادل اطلاعات با استفاده از فناوری مربوط می شود. این قانونی است که شامل تنظیم و استفاده از ارتباطات الکترونیکی است. قانون ارتباطات شامل فناوری هایی مانند رادیو، تلویزیون، کابل و اینترنت باند پهن است. این شامل ایجاد قوانین و سیاست هایی است که حاکم بر استفاده از این فناوری ها باشد.

قانون مخابرات از طرز استفاده آمریکایی ها از فناوری برای برقراری ارتباط استفاده می کند. قبل از اینکه یک شرکت ارتباطات از راه دور بتواند برای اولین بار به طور قانونی وارد سیستم شود، بسیاری از ملزومات برای ملاقات وجود دارد. در اینجا برخی از زمینه های مقررات ارتباطات از راه دور آمده است:

تنظیم رادیو

برخی از اولین ارتباطات الکترونیکی در کشور، رادیو را تنظیم می کردند. امروزه رادیو هنوز در کشورها محبوب است. مقررات حاکی از این است که چه کسی از سیگنال های رادیویی استفاده می کند و چه سیگنال های رادیویی می تواند از آنها استفاده کند. حتی مقرراتی در مورد قرارگیری و استفاده از قطب های آب و برق وجود دارد.

تنظیم محتوا

برخی کشورها به طور تهاجمی ممنوعیت پخش عمومی را که تنظیم کننده ها آن را ناعادلانه می دانند، ممنوع اعلام کرد. علاوه بر این، برخی از پخش کنندگان باید الزامات برنامه نویسی اجباری کودکان را رعایت کنند. ممکن است آنها مجبور باشند رویدادها یا اخبار محلی را پوشش دهند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل کنند که از نظر دیدگاههای متنوع فرصت برابر ارائه می دهند.

مقررات مالکیت

قانون گذاران نمی خواهند که هیچ یک از شرکت های مخابراتی، قدرت زیادی در یک بازار واحد داشته باشند. به همین دلیل محدودیت هایی برای سهم بازار در هر یک از شرکت های تلویزیونی در یک بازار واحد وجود دارد. همه پخش کنندگان باید اطمینان حاصل کنند که از محدودیت های مالکیت پیروی می کنند و از نقض ممنوعیت های ضد انحصاری احتیاط می کنند.

آیین نامه صدور مجوز

اکثر شرکت های ارتباطات راه دور برای انجام کار نیاز به مجوز دارند. تمرین قانون ارتباطات از راه دور اغلب شامل وظیفه مهم تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی مجوز و تحت چه شرایطی است می شود. وکلا به مشتریان خود کمک می کنند تا برای مجوزهای لازم اقدام کنند و وکلای ارتباطات دولتی از تصمیمات مربوط به مجوزها تصمیم می گیرند.

قانون ارتباطات

قوانین و موارد عمده در زمینه ارتباطات از راه دور

هدف از قانون ارتباطات، ایجاد خدمات سریع و کارآمد ارتباطات سیم و رادیویی در سراسر جهان است. هدف دیگر این است که اطمینان حاصل شود که ارتباط از راه دور به طریقی محافظت و تسهیل دفاع ملی صورت می گیرد.

قانون ارتباطات از راه دور در سال 1996 اولین قانون اساسی بود که به مقررات باند پهن پرداخت. مانند قانون ارتباطات در سال 1934، هدف از قانون ارتباطات از سال 1996، تشویق قابلیت های ارتباط از راه دور برای همه آمریکایی ها با شرایط معقول بود. هدف مهم دیگر این قانون، ایجاد و تشویق رقابت در صنعت ارتباطات است.

وکلای ارتباطات خصوصی چه می کنند؟

وکلائی که برای شرکتهای ارتباطات خصوصی کار می کنند، به مشتریان خود کمک می کند تا قوانین و مقرراتی که برای رعایت قانونی آنها مشاغل لازم را رعایت می کنند، حرکت کنند. اولین قدم اغلب مجوز است. اکثر شرکتهای مخابراتی برای انجام مشاغل در صنعت خود نیاز به مجوز دارند. در مورد برخی از انواع رسانه ها مانند رادیو، این موضوع شامل تضمین حق استفاده از فرکانس خاصی برای پخش نیز می شود.

ادغام های پیشنهادی یکی دیگر از زمینه های مهم برای وکلای ارتباطات است. ادغام در صنعت ارتباطات متداول است. از آنجا که محدودیت هایی در سهم بازار در برخی از بخش های ارتباطات و نگرانی های عمومی در مورد انحصارطلبی در همه موارد وجود دارد، وکلای ارتباطات وظیفه مهم کمک به مشتریان خود در گسترش و ادغام شرکت های خود را به روش های قانونی می دانند.

وکلای ارتباطات همچنین با امور روزمره که برای هر تجارت مشترک است، سروکار دارند. ممکن است آنها نیاز به پاسخگویی به دعاوی صدمات شخصی داشته باشند. هنگامی که مصرف کنندگان شکایات و یا دعاوی حقوقی را تشکیل می دهند، باید به درستی پاسخ دهند. آنها باید به مشتری خود در رعایت پرونده های مالیاتی و الزامات کمک کنند. سرانجام، وكلای ارتباطات ممكن است برای آموزش قانونگذاران در مورد مسائل ارتباطات و درخواست تغییرات قانونی استفاده كنند.گروه وکلای خزایی

چرا قانون ارتباطات را تمرین می کنید؟

وکلا ارتباطات این توانایی را دارند که استفاده از ارتباطات از راه دور را در کشور و بعد از آن شکل دهند. تقریباً با تمام افرادی که هر روز از مخابرات استفاده می کنند، وکلای ارتباطات وظیفه مهم تنظیم روش ها، مالکیت و قوانین خدمات ارتباطی را بر عهده دارند.

قانون ارتباطات فنی و چالش برانگیز است. برای وکلائی که از مطالعه و تسلط زیاد اطلاعات فنی لذت می برند، قانون ارتباطات می تواند چالش خوبی را فراهم کند. وکلا خصوصی گزینه های جغرافیایی بیشتری دارند زیرا شرکت های ارتباطی زیادی در سراسر جهان وجود دارند. وکلای خصوصی همچنین این فرصت را دارند که برای شرکتهای بزرگ کار کنند و از مزایای مرتبط از جمله فرصت های پیشرفت شغلی و برنامه های منافع سازمان یافته در مقیاس بزرگ بهره مند شوند.