در مورد قانون املاک و مستغلات بیشتر بدانید

قانون املاک و مستغلات ، به مجموعه دستوراتی گفته میشود که در حوزه حقوقی اجاره، خرید، فروش و مسائل پیرامونی املاک و مستغلات مطرح میشوند. وکلای کارآزموده در زمینه بیان و پیگیری قانون املاک و مستغلات به متقاضیان و مراجعه کنندگان راهنمایی ارائه میدهند.

قانون املاک و مستغلات چیست؟

قانون املاک و مستغلات حوزه حقوقی است که حاوی خرید، استفاده و فروش زمین است. این قانون تنظیم می کند که چگونه مردم می توانند اموال را بدست آورند و با املاکی که در اختیار دارند چه کاری می توانند انجام دهند. قانون املاک و مستغلات را قانون املاک و مستغلات نیز می نامند.

قانون املاک و مستغلات به دلیل اینکه مربوط به املاک و مستغلات است، املاک و مستغلات نامیده می شوند. املاک و مستغلات زمینی است که مخالف املاک شخصی است که اشیاء هستند. وسایلی که به طور دائم در زمین مانند ساختمانها یا سایر سازه های بزرگ قرار دارند نیز جزئی از املاک و مستغلات هستند. جنبه های مختلف قانون املاک و مستغلات مانند اعمال، عناوین، تأمین اعتبار خرید، منطقه بندی، مالیات و برنامه ریزی املاک وجود دارد.

عمل در قانون املاک و مستغلات چیست؟

عمل در قانون املاک و مستغلات سندی است که به شخصی حق قانونی برای املاک و مستغلات را می دهد. عمل سند رسمی است كه منافع مالکیت در زمین را اعطا می كند. بیشتر ایالت ها قوانینی دارند که چگونگی ایجاد، اجرا و ثبت یک عمل را تنظیم می کنند. یک عمل باید با توضیحات واضح در مورد ملک و نوع مالکیتی که طرفین در آن منتقل می کنند با دقت تهیه شود.

بعضی اوقات، یک عمل با این قول همراه می شود که صاحب عنوان معتبر نسبت به آن ملک داشته باشد. عملی با آن نوع ضمانت، عمل ضمانت نامیده می شود. در موارد دیگر، صاحب ملک فقط می خواهد هر گونه علاقه ای که ممکن است به آنها داشته باشد را آزاد کند، حتی اگر اصلاً علاقه ای به مالکیت داشته باشد. آن نوع اعمال، یک عمل ناشایست است.

نوع عملی که دریافت می کنید برای نوع خریدی که هنگام خرید ملک انجام می دهید بسیار مهم است. یک وکیل املاک و مستغلات باید بداند که چگونه می تواند برای یک ملک تحقیق کند و به مشتری خود در مورد نوع معامله ای که در نظر دارد مشاوره می دهد. اگر یک خریدار بعد از این حقیقت یاد بگیرد که فروشنده عنوانی را که فروخته است، ندارد، نتیجه آن می تواند دادخواست و سایر مطالبات خسارت باشد.

نگه داشتن عنوان به یک ملک

هنگامی که یک وکیل املاک و مستغلات به نمایندگی از مشتری کار می کند، آنها باید به مشتری خود در تحقق اهداف خود کمک کنند. به عنوان مثال، یک زن و شوهر ممکن است بخواهند ملک را با هم خریداری کنند. این زوج باید ملک را به عنوان مستاجر بطور کامل یا مستاجران مشترک با حق بقا خریداری کنند. به این ترتیب، اگر یکی از همسرها درگذشت، همسر دیگر به طور خودکار علاقه خود را به ملک جلب می کند. بین این دو نوع مالکیت اختلافاتی وجود دارد و یک وکیل املاک و مستغلات باید به یک زوج کمک کند تا با دقت تشخیص دهند که آیا آنها باید مال خود را به عنوان مستاجر در کل یا به عنوان مستاجر مشترک با حق بقا در اختیار داشته باشند. راه دیگر برای تملک دارایی با دیگران این است که هر صاحب یک سهم شخصی داشته باشد. به این نوع اجاره نامه مشترکاً اجاره داده می شود. شخصی که مالکیت اجاره با مالکیت مشترک است، می تواند سهم شخصی خود را از وام مسکن بفروشد.

صاحب ملک همچنین می تواند به کسی اجاره نامه بدهد. به عنوان مثال، شما می توانید ملک را در تمام طول زندگی خود به شخصی انتقال دهید تا با دادن ملک به شخص دیگری دنبال شود. همچنین می توانید شرایط را برای انتقال ملک قرار دهید. به عنوان مثال ، می توانید ملک را به شرط استفاده از ملک برای یک هدف خاص ، به شخصی منتقل کنید. اگر آنها از این ملک برای آن منظور استفاده نکنند ، مالک اصلی این حق را برای خود محفوظ می دارد که ملک را به شخص دیگری منتقل کند یا آن را پس بگیرد.

پیمایش در املاک و مستغلات

همراه با مسائل مربوط به مالکیت در املاک و مستغلات ، وکلای املاک و مستغلات همچنین باید با محدودیت هایی کار کنند که کنترل می کند صاحبان املاک با املاک خود چه کاری انجام دهند. محدودیت عمده در استفاده از دارایی منطقه بندی است. در میان دسته بندی های بزرگ پهنه بندی مسکونی، تجاری و صنعتی، اغلب زیر مجموعه ها با شرایط و محدودیت های دقیق وجود دارد. بیشتر پهنه بندی ها در سطح محلی اتفاق می افتد، بنابراین وکلای املاک و مستغلات باید برای مقابله با محدودیت ها و پیشبرد منافع مشتری با دولت محلی و هیئت های منطقه همکاری کنند.

 

مالیات در املاک و مستغلات

املاک و مستغلات اغلب مشمول مالیات هستند. میزان مالیاتی که دولت بر روی بسته ای از املاک و مستغلات واریز می کند می تواند یک مسئله حقوقی برای دارنده املاک باشد. حتی کمک به مشتری برای معافیت مالیاتی می تواند کار مهمی برای وکیل املاک باشد. وکلای املاک و مستغلات از طریق هیئت های تجدید نظر مالیاتی و مراحل قانونی به چالش مالیات بر املاک و مستغلات کمک می کنند.

انجمن های صاحبان خانه در املاک و مستغلات

برخی از محدودیتهای دارایی داوطلبانه و خصوصی هستند. مالکان خانه اغلب برای حفظ شخصیت یک محله وارد قراردادهای انجمن می شوند. وکلا نماینده انجمن های صاحبان خانه به عنوان یک کل یا افراد صاحب خانه هستند که می خواهند محدودیت هایی را ایجاد کنند، به چالش بکشند و اعمال کنند.

اجاره کوتاه مدت در املاک و مستغلات

حتی اجاره کوتاه مدت مانند اقامت هتل و اجاره خانه بخشی از قانون املاک و مستغلات است. اجاره کوتاه مدت بخشی از محدودیت های مسکونی محلی است و بحث برانگیز است. وکلای املاک و مستغلات ممکن است نمایندگان صاحبان خانه، همسایگانشان، وب سایتهای مشترک خانه یا حتی دولتها باشند، در حالی که مردم در مورد بحث، چالش و اجرای محدودیتهای مشترک در منزل بحث و گفتگو می کنند.

چه کسی قانون املاک را اجرا می کند؟

شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک برای خدمت به جامعه به وکلای املاک و مستغلات نیاز دارند. از آنجا که قانون املاک و مستغلات اغلب توسط دولت های محلی ایجاد می شود، وکلایی در مورد املاک و مستغلات وجود دارند که در مکان های بزرگ و کوچک فعالیت می کنند. بیشتر وکلای املاک و مستغلات به مشتریانی خدمت می کنند که با تعداد معدودی از دولت های محلی در مناطق اطراف تعامل دارند. وکلای املاک و مستغلات در شرکتهای بزرگ فعالیت می کنند.

وکلائی که قانون املاک و مستغلات را تمرین می کنند باید نویسندگان برجسته باشند. یک کلمه واحد می تواند بر مالکیت دارایی تأثیر بگذارد. وکلای املاک و مستغلات برخی از بهترین نویسندگان در حرفه حقوقی هستند. وکیل دادگستری که قانون املاک و مستغلات را انجام می دهد، باید از خواندن و نوشتن لذت ببرد و باید مهارت های طراحی برجسته ای داشته باشد. اگرچه وکلا در هنگام مراجعه به دادگاه باید وکالت داشته باشند، اما قانون وام املاک و مستغلات مناسب برای وکلائی است که با تحقیق و نوشتن راحت تر هستند.

چرا وکیل املاک شوید؟

املاک و مستغلات اغلب مهمترین دارایی برای یک فرد یا یک شرکت است. معاملات املاک و مستغلات درآمدهای زیادی دارند. مشتری ها برای کمک به آنها در این کار مهم به وکلای مجرب املاک و مستغلات وابسته هستند. قانون املاک و مستغلات، زندگی را تغییر می دهد. برای وکلائی که از نوشتن و کار کردن در موارد مهم لذت می برند، قانون املاک و مستغلات می تواند مناسب باشد.

کار با زمین و قانون

وکلا در املاک و مستغلات به مشتریان خود کمک می کنند تا املاک و مستغلات را به دست آورند، استفاده کرده و به فروش برساند. وکلائی که در قانون املاک و مستغلات کار می کنند با مشتریانی بزرگ و کوچک در سراسر ایالات متحده زندگی و کار می کنند. هر مکان به وکلائی در مورد املاک و مستغلات نیاز دارد و املاک و مستغلات غالباً به قانون محلی بستگی دارد. وکلای املاک و مستغلات به مشتریان کمک می کنند تا مالکیت را تغییر دهند، محدودیت های چالش را به چالش بکشند و فعالیت را در حوزه املاک و مستغلات تسهیل کنند.