درباره ما

Video Trigger
به وب سایت موسسه حقوقی نیک اندیشه آرزو خوش امدید

بیش از ۵ سال تجربه برای به دست آوردن ایده های ناب شرکت نیک اندیش آرزو

موسسه حقوقی نیک اندیشه با استعانت از محضر خدای متعال و با اشراف به بار سنگین وظیفه پیش رو،با بیش از ۵ سال سابقه و پس از بررسی دقیق نظام حقوقی کشور عزیزمان ایران و همچنین سایر کشورهای جهان و الگو گیری از موسسات معتبر حقوقی در سطح اول جهان،پای در این ورطه ی پرمسئولیت نهاد.

وظایف

موکلین و مراجعین ما این حق را دارا می باشند که در خصوص کم و کیف پیشرفت پرونده های خود و دریافت اطلاعات تکمیلی در این خصوص،در هر زمان از موسسه در خواست پاسخگویی داشته و ما وظیفه خود می دانیم که ایشان را همیشه در جریان کلیه امور قرار دهیم.

چشم اندار

ما به چشم انداز کاری موسسه که همانا شامل احقاق حقوق موکلین خود در زمینه دعاوی حقوقی،کیفری،تجاری،قراردادها و وصول مطالبات ایشان می باشد متعهدیم،بلکه در زمینه مشاوره و هم فکری در زمینه هایی که پیشتر بدان اشاره شد کوتاهی نخواهیم کرد.

پیگیری

پیگیری حقوق مراجعین و احقاق حق ایشان میسر نبود مگر با بهره گیری از یک تیم حقوقی حرفه ای و همکاری متخصصین خبره و وکلای تراز اول و متعهد .

0

پروندهای انجام شده

0

وکلا

0

مشتری راضی

0

قدمت شرکت ما

چرا ما را انتخاب می کنید؟

اطمینان شرکت نیک اندیش آرزو

یکی از نکات بسیار حائز اهمیت،مساله حفظ اسرار و اطلاعات شخصی موکلین و مراجعین بوده و هست،و موسسه حقوقی نیک اندیش ضمن اشراف کامل نسبت به این موضوع ،خود را در قبال اطلاعات،مشخصات و اسرار موکلین خویش متعهد و مسئول می دارند و منافع موکلین خود را بر هر چیز دیگری ارجح می داند.
وکالت 93%
قضایی 95%
ثبت 89%
مشاوره 90%
01

اصول حرفه ای

رعایت اصل احترام به موکلین و مراجعین از اصول اساسی موسسه می باشد.
ما ضمن تعهد در انجام مسئولیت های خود در برابر موکلین،حفظ احترام و اعتبار ایشان را سر لوحه کار خود می دانیم
02

مالی

کلیه مبالغ دریافتی در موسسه نیک اندیش شامل حق‌ الوکاله و دستمزد طبق تعرفه های جاری و قابل رقابت با دیگر مراکز بوده و دارای شاخصه های دقیق در ارزیابی خدمات ارائه شده توسط ما می باشد
03

وکلای با تجربه

موسسه حقوقی نیک اندیش تا دستیابی به نتیجه مد نظر و دفاع کامل از حقانیت موکلین خویش،تا انتهای مسیر در کنار ایشان خواهد ماند و ذره ای از احقاق حقوق موکلین و مراجعین خویش عقب نشینی نخواهد کرد
04

قوانین

با توجه به رویه قانونی با تمام توان تلاش می کنیم تا پروسه رسیدگی به یک پرونده،از شروع بررسی تا پایان مسیر در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه رسیده و می کوشیم ضمن دفاع از حقوق موکلین خود،برای وقت ایشان ارزش بالایی قائل شویم